W jaki sposób uzyskać pieniążki na rozwój przedsiębiorstwa?

Posted on 23/02/2021 7:53am

Jeżeli myślisz o dalszym rozkwicie Twojej firmy, wprowadzaniu nowatorskich rozwiązań, reklamy zagranicznej, powinieneś wiedzieć, że pieniążki na ów cel można uzyskać w ramach funduszy UE.


Dzięki wsparciu WE możemy rozwijać wiele obszarów działalności Twojej firmy.
Dotacje unijne na rozwój firmy możemy otrzymać z Projektu Inteligentny Rozwój, Programu Polska Wschodnia a także z programu regionalnego w Twym województwie dotacja unijna na rozwój firmy. Dofinansowanie możesz otrzymać, kiedy potrzebujesz przygotować portal e-usługowy albo opracować tzw. rozwiązanie B2B. Prócz tego, środki unijne możemy przeznaczyć na wprowadzanie elektronicznych systemów w ramach Twojej aktywności, na przykład dotyczących zarządzania firmą czy budowania relacji z nabywcami. Środki pieniężne możesz przeznaczyć na przykład na termomodernizację budynków firmy, wprowadzanie energooszczędnych technik lub rekonstrukcję linii produkcyjnej.

Czy wiesz, że łatwo możesz pogłębić zakres swej wiedzy wiążącej się z omawianym tematem? Zwyczajnie kliknij ten link oraz zobacz tekst na portalu (http://sigma-rachunkowe.pl/).

Gdy planujesz uzyskiwać energię ze źródeł odnawialnych (dla przykładu instalując panele słoneczne), to wydatki na ten cel również mogą być częścią projektu. Być może wymagasz także modernizacji ogrzewania, klimatyzatorów bądź wentylacji. Można również starać się o dotację projektów polegających dla przykładu na tworzeniu elektrowni wiatrowych, geotermalnych bądź wykorzystujących biomasę. Jeśli uzyskasz dofinansowanie, wytworzoną energię możesz przeznaczyć na cele własne, lecz nadmiary możesz też przekazywać do sieci energetycznej.


wydruk


Środki na inwestycyjne potrzeby są dostępne przede wszystkim w postaci kredytów dużo informacji na ten temat. Będziesz musiał je oddać, jednakże dostaniesz je łatwiej niż w banku, a warunki spłaty są bardziej korzystne.

Nie chcesz zakończyć intrygującego zagadnienia na tym artykule? Zatem zapraszamy do kolejnych - kliknij w źródło (https://visaandwork.com/karta-pobytu-dla-cudzoziemca/) i wejdź na podobną witrynę.

Gdy prowadzisz przedsiębiorstwo na obszarze wiejskim, można zainteresować się również Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich.
Wtenczas dofinansowanie na rozwój firmy można uzyskać w lokalnych Grupach Działania, jakie funkcjonują z reguły w kilku sąsiednich gminach. Pamiętaj, że ze swym projektem musisz się wpisać w lokalne strategie.

Tags: system, lokal, firmę, działalności