Powiększanie warg kwasem hialuronowym – co trzeba wiedzieć?

Posted on 03/06/2021 9:02am

W aktualnych czasach pełne i uwydatnione usta są synonimem kobiecości. Właśnie dlatego coraz więcej kobiet decyduje się na zabiegi powiększania ust, aby być na czasie i czuć się piękną. Ale co warto wiedzieć, zanim zdecydujemy się na taki zabieg?

Jeśli chodzi o powiększanie ust Warszawa stanowi miejsce, gdzie funkcjonuje najwięcej klinik kosmetycznych oferujących tego rodzaju zabiegi. Do wykonania zabiegu można wykorzystać przeróżne metody (np. botoks czy kolagen), jednak aktualnie największą popularnością cieszy się zastosowanie kwasu hialuronowego. Jest to składnik, który występuje naturalnie w skórze, dlatego nie powoduje niekorzystnych efektów ubocznych. Kwas hialuronowy zatroszczy się dodatkowo o nawilżenie i napięcie ust, akcentując ich prawdziwe piękno. Zabieg ten jest zalecany również w przypadku asymetrycznych ust czy opadających kącików, jak również by zmniejszyć zmarszczki znajdujące się w okolicy ust i nadać skórze młodzieńczy wygląd.

Jeżeli bardzo ekscytuje Cię analizowana w tym miejscu problematyka, poza tym koniecznie zobacz tekst w serwisie (http://www.sklep.sport-max.pl/pol_m_Kategorie_Reduktory-tluszczu_Karnityna-2403.html) omawiającym podobne zagadnienia.

Sam proces powiększania ust polega na iniekcji kwasu hialuronowego w wargi, trwa około 30 minut i jest wykonywany w miejscowym znieczuleniu. Warte przeczytania: .

Szminka na ustach
Author: Nicolas Fuentes
Source: http://www.flickr.com
Efekt zabiegu powinien być widoczny przez około 8 – 12 miesięcy, w zależności od przeróżnych faktorów, i może zostać przedłużony poprzez ponowne wstrzyknięcia uzupełniające. W przypadku powiększania ust istotne jest to, żeby nie przesadzić, ponieważ uzyskany wtedy efekt może być karykaturalny i oddziaływać na naszą szkodę. Wyczucie to pierwsza zasada medycyny estetycznej – skromny efekt daje najkorzystniejsze rezultaty. Przed powiększeniem ust trzeba się jednak skonsultować z lekarzem, by zweryfikować, czy jest to dla nas absolutnie bezpieczne. Wykonanie zabiegu przeciwnie do zaleceń lekarskich może się wiązać z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

Jeśli rozporządzamy niezbyt wysokim budżetem na powiększanie ust Warszawa stanowi miasto, gdzie z powodzeniem znajdziemy gabinet w interesującym nas przedziale. Koszty za wykonanie zabiegu w stolicy wahają się od 600 do 1000 złotych. Warto jednakże pamiętać, że najtańszy gabinet nie zawsze jest tym najlepszym i czasem warto zapłacić trochę więcej i cieszyć się w pełni zadowalającym efektem. Usta stanowią przecież wizytówkę każdego człowieka.Tags: medycyna, zabieg, botoks