Kto "panuje" w kasynie?

Posted on 05/11/2020 8:16am

Krupierzy są nieodłączną częścią kasyn. W toku hazardowych gier reprezentują kasyno jak też "trzymają" bank, zaś do ich obowiązków należy też prowadzenie gry czy też monitoring jej poprawnego przebiegu.


Krupiera spotkamy przy stoliku z ruletką, blackjacka oraz przy wielu innych grach w karty. W wypadku gry we francuską ruletkę krupierzy pracują w zespole. Pewien krupier sygnalizuje początek oraz koniec obstawiania , kręci okręgiem ruletki oraz oznajmia, jaka liczba została wylosowana. Dwóch pozostałych krupierów z pomocą tak zwanych grabek porządkuje ustawienie żetonów na stoliku, a później wypłaca wygrane - podczas obstawiania nie wolno wręczać własnych numerków krupierowi do dłoni. Jednak w amerykańskiej ruletce wszelkie działania realizuje jeden krupier. Co więcej całą grę obserwuje krupier monitorujący. Nie bierze on bezpośrednio udziału w grze, a wyłącznie sprawdza, czy prawidłowo przebiega tok czynienia zakładów, czy nikt z siedzących przy stoliku nie oszukuje kasyna, a także czy sama gra przebiega dokładnie podług określonych reguł.


aplikacja firmowa
Author: U.S. Army CERDEC
Source: http://www.flickr.com


W grze w kości krupier także ogłasza, kiedy możemy robić zakłady jak też komunikuje, jaki jest wynik rzutu oraz czy następuje druga runda gry, czy też wynik jej rozstrzygnął się w pierwszej rundzie.

Dajemy Ci dostęp ekstra (www.eccotravel.eu/kambodza/) do następnych wątków, jeśli opisy opracowane na tej witrynie bardzo Cię zaaferowały. Zatem nie czekaj!

W karcianych grach, dla przykładu w blackjacku, to krupier rozdawać będzie wszystkie karty jak też jest naszym przeciwnikiem – jeśli jego karty są lepsze od naszych, przegrywamy i nasze żetony trafią do banku.
Krupierem może zostać w zasadzie każdy, kto przejdzie właściwe szkolenie, lecz przyda się też dobra umiejętność szybkiego rachowania w pamięci oraz wytrzymałość na pracę w nocnych godzinach.

Tags: LED, szkolenie, życie