Co należy uczynić kiedy doskwiera problem z narządem moczowym, by czuć się bardzo dobrze i wygodnie każdego dnia?

Posted on 22/03/2020 7:35am

Zalisz się na przeróżne choroby związane z układem moczowym? Dokucza Ci problem trzymania moczu albo inna dolegliwość? Sprawdź co na to lekarze!


Jest tak, że zbyt wielka wielkość warg sromowych mniejszych może czynić dyskomfort związany właśnie z tą częścią ciała.
Może być wówczas potrzebna operacja warg sromowych. Jest to powiązane np. z problemami związanymi z czystością osobistą, czynnym uprawianiem sportu, a także odczuwaniem doznań z seksu. Operacja warg sromowych mniejszych wykonywana jest z reguły w znieczulaniu dożylnym a także miejscowym Operacja ta wykonywany bywa z rozcięcia w części tylnej albo klinowo w środkowej, co natomiast umożliwia nam zabezpieczenie naturalnego skraju warg i zapewnienie ich dotychczasowej wrażliwości na rozmaite bodźce. Co więcej, w niektórych sytuacjach, gdy wargi są niepomiernie spore warto dokonać ich pomniejszenia na całej długości. Może to natomiast wywoływać w niektórych przypadkach małe zmniejszenie wrażliwości. Operacja warg sromowych umożliwia także na wyrównanie ich asymetrii.


operacja warg sromowych
Author: Haylee Sherwood
Source: http://www.flickr.com


Kolejnym bardzo przykrym i krępującym problemem zdrowotnym pacjentek jest nietrzymanie moczu (NTM). Ta problematyczna dokuczliwa przypadłość utrudnia codzienne aktywności sporej ilości kobietom i to w różnym wieku. Przypadłość ta bardzo znacząco ma skutek nie tylko na pogorszenie jakości funkcjonowania, a może również posiadać wielki wpływ na nasz wysiłek, aktywność w pracy, a także seksualną. Niestety zaledwie tylko 20-25% osób cierpiących na nietrzymanie moczu zgłasza się do doktora. W wielu sytuacjach konieczne jest zaś leczenie.

Jeżeli twierdzisz, że opisywany tutaj wpis jest interesujący oraz poszukujesz czegoś pokrewnego, to kliknij ponadto ten odnośnik, a zobaczysz więcej na tej witrynie (https://lomza.centrumdemed.pl/demed/stomatolog/)!

Nietrzymanie moczu leczenie to istotna decyzja. A skąd ta przypadłość? Nietrzymanie moczu ( tj. inaczej inkontynencja) to dokuczliwy symptom opierający się na niekontrolowanym przecieku moczu. Nietrzymanie moczu leczenie umożliwia złagodzić objawy tej dolegliwości -> Kilnika Gyncentrum.
Za nierzadkie powody ryzyka tej dolegliwości uważa się takie cechy jak wiek, sporą ilość ciąż i porodów, a także pogorszenie dna miednicy, kłopoty rdzenia kręgowego uszkodzenie rdzenia kręgowego rehabilitacja czy też choroby neurologiczne, nadwaga, przewlekły kaszel, zaparcia i przebyte operacje ginekologiczne. Spore znaczenie w występowaniu się tej trudnej przypadłości może mieć także wykonywanie niektórych z dyscyplin sportowych takich jak m.in. podnoszenie ciężarów czy zapasy.

Tags: czas, seks, lekarz